Sidebar Menu

Off Canvas Menu

Curabitur porta turpis vitae lectus sagittis efficitur. Mauris ullamcorper vulputate urna. Quisque pulvinar diam ac urna maximus, ut feugiat nisi tristique. In volutpat sagittis dolor, eget iaculis ipsum mollis tempor.

Spēles neklātienes kārta notiek, sākot no 2019.gada 10. oktobra līdz 3. novembrim. Spēles neklātienes kārtā var piedalīties ikviena komanda, kas aizpildījusi spēles pieteikuma anketu mājas lapā jaunielatvijassargi.lv un iesūtījusi to līdz 7. oktobrim spēles organizatoriem. Komandas, kas neklātienes kārtā ieguvušas vislielāko punktu skaitu, tiek apstiprinātas otrajai kārtai - piedzīvojumu un izaicinājuma spēlei „Jaunie Latvijas sargi”. Visām komandām, kuras tiks tālāk uz otro kārtu, tiks nosūtīta plašāka informācija par spēles dienas kārtību, norises vietu, līdzi ņemamām lietām, u.c.

Lai pieteiktos spēlei, komandai jāaizpilda pieteikuma anketa šajā lapā vai jaunatne.daugavpils.lv un jāatsūta uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 7. oktobrim.

Piesakies šeit.

E-pasts saziņai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Tālr.: 26477549