Sidebar Menu

Off Canvas Menu

Curabitur porta turpis vitae lectus sagittis efficitur. Mauris ullamcorper vulputate urna. Quisque pulvinar diam ac urna maximus, ut feugiat nisi tristique. In volutpat sagittis dolor, eget iaculis ipsum mollis tempor.

Sveiks dalībniek!

Laikus padomā par savu dalību spēlē Jaunie Latvijas sargi – reālā piedzīvojumu misijā āra apstākļos! Vai Tu esi padomājis, ko ņemt līdzi uz spēli un kā ģērbties?

Te daži noderīgi padomi:

Piemērots apģērbs un apavi!

Pats svarīgākais ir pareizs apģērbs. Ģērbies silti, lai Tevi nepārsteigtu ne sniegs, ne lietus, jo laiks mums ir mainīgs un mānīgs. Kaut ko novilkt var vienmēr, bet ja nav ko uzvilkt, kad salst, tad tas jau ir diezgan nepatīkami.

Spēlei noteikti ņem līdzi maiņas apģērbu un izvēlies to noteikti pēc ērtuma, lai Tu vari brīvi kustēties un darboties. Noteikti derēs kāds sporta kostīms, vai kas tamlīdzīgs.

Rēķinies, ka spēles laikā Tu apģērbu, iespējams, nosmērēsi, vai pat saplēsīsi, tāpēc necenties savu jaunāko sporta kostīmu vilkt, lai nepaliek žēl. Apavus uz spēli arī Tev vajadzēs noteikti jau ienēsātus, ērtus un ar kuriem Tu jau, iespējams, esi izcīnījis kādu medaļu. Tas noteikti palīdzēs!

Pase

Pasākumā visiem tiks pārbaudīta identitāte, tāpēc noteikti jāņem līdzi pase, vai pases kopija vai kāds cits personu apliecinošs dokuments.

Vecāku izziņa

Ja esi nepilngadīgs, Tev obligāti būs jāpaņem līdzi arī atļauja no vecākiem par piedalīšanos spēlē. Atļaujas veidlapa ir pieejama mājas lapā.

Medikamenti

Neaizmirsti līdzi savus medikamentus, protams, ja Tev tādi vajadzīgi. Uz vietas būs arī mediķis.

Noderīgas lietas

Noteikti paņem līdzi maiņas apģērbu, ko pārvilkt pēc misijas skrējiena! Noderēs arī līdzi kāds lieks zeķu pāris, dvielis, minerālūdens, termosā karsta tēja, vai kāds lieks plāksteris. Un visu to vislabāk salikt mugursomā, jo ar maisiņiem ir gaužām neērti apkārt staigāt.

Ja to visu būsi ievērojis, tad pasākums noteikti Tev paliks labā atmiņā kā superīga spēle, nevis kā vieta, kur drausmīgi pārsali.

Noteikti paņem līdzi savu krūzīti, lai būt no kā padzerties siltu tēju, tā būs pieejama uz vietas.

Ja Tev rodas vēl kādi jautājumi, uzdod tos! Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.